Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

CONCURSURI ȘCOLARE DESFĂȘURATE ÎN ANUL ȘCOLAR 2014-2015

CONCURSURI ȘCOLARE
DESFĂȘURATE ÎN ANUL ȘCOLAR 2014-2015
NR CRT
PREMIUL
CONCURS
NUMELE ELEVULUI / CLASA
DATA
1
PREMIUL II
MAGIA PRIMĂVERII
CĂRBUNARU DENISA / cls. a IV-a
MARTIE 2015
2
PREMIUL II
MAGIA PRIMĂVERII
NICOLAIE ALIN / cls. a IV-a
MARTIE 2015
3
DIPLOMĂ
MĂRȚIȘOARE, MĂRȚIȘOARE!
Ed. COSTACHE ECATERINA GPN Luciu
28 FEBRUARIE 2015
4
PREMIUL I
MĂRȚIȘOARE, MĂRȚIȘOARE!
NANCU ELENA DENISA / GPN Luciu
28 FEBRUARIE 2015
5
PREMIUL II
MĂRȚIȘOARE, MĂRȚIȘOARE!
IONIȚĂ IONUȚ GPN Luciu
28 FEBRUARIE 2015
6
PREMIUL III
MĂRȚIȘOARE, MĂRȚIȘOARE!
TOMA NICUȘOR / GPN Luciu
28 FEBRUARIE 2015
7
DIPLOMĂ
MĂRȚIȘOARE, MĂRȚIȘOARE!
Prof. DRAGU ALEXANDRINA / GPN Luciu
28 FEBRUARIE 2015
8
PREMIUL I
MĂRȚIȘOARE, MĂRȚIȘOARE!
GUȚOAIA ALEXANDRU/ GPN Luciu
28 FEBRUARIE 2015
9
PREMIUL II
MĂRȚIȘOARE, MĂRȚIȘOARE!
BUNEA MIHAELA/ GPN Luciu
28 FEBRUARIE 2015
10
PREMIUL III
MĂRȚIȘOARE, MĂRȚIȘOARE!
DUMITRAȘCU GEORGE/ GPN Luciu
28 FEBRUARIE 2015
11
PREMIUL I
PRICHINDEL CEL ISTEȚEL
CĂȚOI MARIA GPN Luciu
20 FEBRUARIE
2015
12
PREMIUL II
PRICHINDEL CEL ISTEȚEL
DRĂGHICI IURI/ GPN Luciu
20 FEBRUARIE
2015
13
DIPLOMĂ
BRADUL ALTFEL
Ed. COSTACHE ECATERINA/ GPN Luciu
IANUARIE 2015
14
PREMIUL I
BRADUL ALTFEL
Ed. COSTACHE ECATERINA/ GPN Luciu
IANUARIE 2015
15
PREMIUL II
BRADUL ALTFEL
Ed. COSTACHE ECATERINA/ GPN Luciu
IANUARIE 2015
16
PREMIUL I
BRADUL ALTFEL
TOMA NICUȘOR/ GPN Luciu
IANUARIE 2015
17
PREMIUL I
BRADUL ALTFEL
NANCU ELENA DENISA/ GPN Luciu
IANUARIE 2015
18
PREMIUL II
BRADUL ALTFEL
IONIȚĂ IONUȚ/ GPN Luciu
IANUARIE 2015
19
PREMIUL I
BRADUL ALTFEL
CĂRBUNARU DENISA/ cls. a IV-a
IANUARIE 2015
20
PREMIUL I
BRADUL ALTFEL
VLĂDUȚ ALEXANDRU / cls. a IV-a
IANUARIE 2015
21
PREMIUL II
BRADUL ALTFEL
STANCIU ANA MARIA/ cls. a IV-a
IANUARIE 2015
22
PREMIUL II
BRADUL ALTFEL
VLAD GEORGIANA/ cls. a IV-a
IANUARIE 2015
23
PREMIUL II
BRADUL ALTFEL
IACOB FLORINA/ cls. a IV-a
IANUARIE 2015
24
PREMIUL II
BRADUL ALTFEL
OPREA IRINA
IANUARIE 2015
25
PREMIUL II
BRADUL ALTFEL
NANCU GEORGIAN/ cls. a IV-a
IANUARIE 2015
26
DIPLOMĂ
PATRUL ECO
Prof. DRAGU ALEXANDRINA/ GPN Luciu
DEC. 2014-IUNIE 2015
 
CONCURS ȘCOLAR NAȚIONAL DE COMPETENȚĂ ȘI PERFORMANȚĂ
Etapa a II-a  – COMPER-COMUNICARE
CLASA PREGĂTITOARE / Înv. Vlad Daniela
An școlar 2014-2015
 
Nr. crt.
Numele și prenumele
Premiul
1
BĂLAN VIOLETA
II
2
STROE MARIAN
II
3
VLAD ALIN
II
4
CONSTANDA GEANINA
III
 
CONCURS ȘCOLAR NAȚIONAL DE COMPETENȚĂ ȘI PERFORMANȚĂ
Etapa a II-a  – COMPER-MATE 2000
CLASA PREGĂTITOARE / Învățător Vlad Daniela
An școlar 2014-2015
 
Nr. crt.
Numele și prenumele
Premiul
1
STROE ALIN
I
2
VLAD ALIN
I
3
BĂLAN VIOLETA
II
4
CHIVU ȘTEFAN
II
5
GHEORGHE ANDREI
III
6
PAVEL DENIS
III
7
STROE MARIAN
III
 
CONCURS NAȚIONAL „PATRULA ECO”, EDIȚIA A VII-A, AN ȘCOLAR 2014-2015 / CLASA PREGĂTITOARE / Înv. Vlad Daniela
 
Nr. crt.
Numele și prenumele
Premii
1
CODREANU ADIȚA
Diplomă de participare
2
GHEORGHE ANDREI
Diplomă de participare
3
VLAD ALIN
Diplomă de participare
4
RIZEA IONUȚ
Diplomă de participare
5
BABA DANIELA
Diplomă de participare
6
CHIVU ȘTEFAN
Diplomă de participare
7
PETRE MARIO
Diplomă de participare
8
CONSTANDA GEANINA
Diplomă de participare
9
STROE ALIN
Diplomă de participare
10
PAVEL DENIS
Diplomă de participare
 
CONCURS REGIONAL DE CREAȚIE PLASTICĂ ȘI LITERARĂ „MAGIA PRIMĂVERII” (2014-2015) / CLASA PREGĂTITOARE / Înv. Vlad Daniela
Cuprins în CAEJI 2015 cu nr. 31504/03.03.2015 pag. 51, poziția 1338
 
Nr.Crt.
Numele și prenumele
Secțiunea / Premiul
1
Gheorghe Andrei
Colaje / I
2
Baba Daniela
Colaje / II
 
CONCURS ȘCOLAR NAȚIONAL DE COMPETENȚĂ ȘI PERFORMANȚĂ
Clasa a IV-a / Învățător Petroiu Viorica
Lista punctajelor la Concursul Comper – Comunicare, Editia 2014-2015, Etapa I,
Clasa a IV-a
Nume elev
Nume mentor
Scoala
Judet
Localitate
Punctaj
PR
CARBUNARU DENISA
PETROIU VIORICA
Scoala Gimnaziala Prof.Dr. Ion Anghel
Buzau
Luciu
90
II
CONSTANDA FLORENTIN
PETROIU VIORICA
Scoala Gimnaziala Prof.Dr. Ion Anghel
Buzau
Luciu
65
MEN.
DRAGUSIN LIVIU
PETROIU VIORICA
Scoala Gimnaziala Prof.Dr. Ion Anghel
Buzau
Luciu
95
II
GHEORGHE LIVIU
PETROIU VIORICA
Scoala Gimnaziala Prof.Dr. Ion Anghel
Buzau
Luciu
75
III
MUSTATEA CRISTI
PETROIU VIORICA
Scoala Gimnaziala Prof.Dr. Ion Anghel
Buzau
Luciu
75
III
NICOLAIE ALIN
PETROIU VIORICA
Scoala Gimnaziala Prof.Dr. Ion Anghel
Buzau
Luciu
70
MEN.
NISTOR ALEXANDRU
PETROIU VIORICA
Scoala Gimnaziala Prof.Dr. Ion Anghel
Buzau
Luciu
80
III
STANCIU ANA-MARIA
PETROIU VIORICA
Scoala Gimnaziala Prof.Dr. Ion Anghel
Buzau
Luciu
85
II
VLAD ANDREEA
PETROIU VIORICA
Scoala Gimnaziala Prof.Dr. Ion Anghel
Buzau
Luciu
90
II
VLADUT ALEXANDRU
PETROIU VIORICA
Scoala Gimnaziala Prof.Dr. Ion Anghel
Buzau
Luciu
85
II
Lista punctajelor la Concursul Comper – Comunicare, Editia 2014-2015, Etapa a II-a, Clasa a IV-a
Nume elev
Nume mentor
Scoala
Judet
Localitate
Punctaj
PR
CARBUNARU DENISA
PETROIU VIORICA
Scoala Gimnaziala Prof.Dr. Ion Anghel
Buzau
Luciu
95
I
CONSTANDA FLORENTIN
PETROIU VIORICA
Scoala Gimnaziala Prof.Dr. Ion Anghel
Buzau
Luciu
70
MEN.
DRAGUSIN LIVIU
PETROIU VIORICA
Scoala Gimnaziala Prof.Dr. Ion Anghel
Buzau
Luciu
90
II
GHEORGHE LIVIU
PETROIU VIORICA
Scoala Gimnaziala Prof.Dr. Ion Anghel
Buzau
Luciu
80
III
MUSTATEA CRISTI
PETROIU VIORICA
Scoala Gimnaziala Prof.Dr. Ion Anghel
Buzau
Luciu
100
I
NICOLAIE ALIN
PETROIU VIORICA
Scoala Gimnaziala Prof.Dr. Ion Anghel
Buzau
Luciu
85
II
NISTOR ALEXANDRU
PETROIU VIORICA
Scoala Gimnaziala Prof.Dr. Ion Anghel
Buzau
Luciu
90
II
STANCIU ANA-MARIA
PETROIU VIORICA
Scoala Gimnaziala Prof.Dr. Ion Anghel
Buzau
Luciu
65
MEN.
VLAD ANDREEA
PETROIU VIORICA
Scoala Gimnaziala Prof.Dr. Ion Anghel
Buzau
Luciu
70
MEN.
Lista punctajelor la Concursul Comper – Matematica, Editia 2014-2015, Etapa I, Clasa a IV-a
CARBUNARU DENISA
PETROIU VIORICA
Scoala Gimnaziala Prof.Dr. Ion Anghel
Buzau
Luciu
65
MEN.
CONSTANDA FLORENTIN
PETROIU VIORICA
Scoala Gimnaziala Prof.Dr. Ion Anghel
Buzau
Luciu
60
DRAGUSIN LIVIU
PETROIU VIORICA
Scoala Gimnaziala Prof.Dr. Ion Anghel
Buzau
Luciu
65
MEN.
MUSTATEA CRISTI
PETROIU VIORICA
Scoala Gimnaziala Prof.Dr. Ion Anghel
Buzau
Luciu
50
NICOLAIE ALIN
PETROIU VIORICA
Scoala Gimnaziala Prof.Dr. Ion Anghel
Buzau
Luciu
45
NISTOR ALEXANDRU
PETROIU VIORICA
Scoala Gimnaziala Prof.Dr. Ion Anghel
Buzau
Luciu
30
STANCIU ANA-MARIA
PETROIU VIORICA
Scoala Gimnaziala Prof.Dr. Ion Anghel
Buzau
Luciu
70
MEN.
VLAD ANDREEA
PETROIU VIORICA
Scoala Gimnaziala Prof.Dr. Ion Anghel
Buzau
Luciu
75
III
VLADUT ALEXANDRU
PETROIU VIORICA
Scoala Gimnaziala Prof.Dr. Ion Anghel
Buzau
Luciu
45
Lista punctajelor la Concursul Comper – Matematica, Editia 2014-2015, Etapa a II-a, Clasa a IV-a
CARBUNARU DENISA
PETROIU VIORICA
Scoala Gimnaziala Prof.Dr. Ion Anghel
Buzau
Luciu
70
MEN.
CONSTANDA FLORENTIN
PETROIU VIORICA
Scoala Gimnaziala Prof.Dr. Ion Anghel
Buzau
Luciu
50
DRAGUSIN LIVIU
PETROIU VIORICA
Scoala Gimnaziala Prof.Dr. Ion Anghel
Buzau
Luciu
80
III
GHEORGHE LIVIU
PETROIU VIORICA
Scoala Gimnaziala Prof.Dr. Ion Anghel
Buzau
Luciu
25
MUSTATEA CRISTI
PETROIU VIORICA
Scoala Gimnaziala Prof.Dr. Ion Anghel
Buzau
Luciu
75
III
NICOLAIE ALIN
PETROIU VIORICA
Scoala Gimnaziala Prof.Dr. Ion Anghel
Buzau
Luciu
25
NISTOR ALEXANDRU
PETROIU VIORICA
Scoala Gimnaziala Prof.Dr. Ion Anghel
Buzau
Luciu
50
STANCIU ANA-MARIA
PETROIU VIORICA
Scoala Gimnaziala Prof.Dr. Ion Anghel
Buzau
Luciu
75
III
VLAD ANDREEA
PETROIU VIORICA
Scoala Gimnaziala Prof.Dr. Ion Anghel
Buzau
Luciu
55
VLADUT ALEXANDRU
PETROIU VIORICA
Scoala Gimnaziala Prof.Dr. Ion Anghel
Buzau
Luciu
50
 
 
CONCURSURI ȘCOLARE
DESFĂȘURATE ÎN ANUL ȘCOLAR 2013-2014
NR. CRT.
PREMIUL
CONCURS
NUMELE ELEVULUI / CLASA
DATA
1
PREMIUL SPECIAL
CONCURS DE CREAȚIE PLASTICĂ ȘI VIZUALĂ „SĂNĂTATEA PĂMÂNTULUI, SĂNĂTATEA NOASTRĂ”
STROE ADELINA
GPN Luciu
2014
2
DIPLOMĂ DE PARTICIPARE
CONCURS DE CREAȚIE PLASTICĂ ȘI VIZUALĂ „SĂNĂTATEA PĂMÂNTULUI, SĂNĂTATEA NOASTRĂ”
CĂȚOIU MARIA
GPN Luciu
2014
3
DIPLOMĂ DE PARTICIPARE
CONCURS DE CREAȚIE PLASTICĂ ȘI VIZUALĂ „SĂNĂTATEA PĂMÂNTULUI, SĂNĂTATEA NOASTRĂ”
DUMITRAȘCU LAURENȚIU
GPN Luciu
2014
4
DIPLOMĂ DE EXCELENȚĂ
„VIAȚA ȘI OPERA LUI CONSTANTIN BRÂNCUȘI”
STATE CARMEN
Clasa a VII-a B
8.04.2014
5
DIPLOMĂ DE EXCELENȚĂ
„VIAȚA ȘI OPERA LUI CONSTANTIN BRÂNCUȘI”
MARINESCU ILIE
Clasa a VI-a
8.04.2014
6
DIPLOMĂ DE EXCELENȚĂ
INTERVIU CU O PERSONALITATE
STATE CARMEN
Clasa a VII-a B
8.04.2014
7
DIPLOMĂ DE EXCELENȚĂ
INTERVIU CU O PERSONALITATE
TOBOC ALIN
Clasa a VII-a B
8.04.2014
8
DIPLOMĂ DE EXCELENȚĂ
INTERVIU CU O PERSONALITATE
CRĂCIUN GEORGIANA
Clasa a VII-a B
8.04.2014
9
DIPLOMĂ DE EXCELENȚĂ
INTERVIU CU O PERSONALITATE
DRAGU CORINA
Clasa a VII-a B
8.04.2014
10
DIPLOMĂ DE EXCELENȚĂ
INTERVIU CU O PERSONALITATE
ANDREI PETRE
Clasa a VII-a B
8.04.2014
11
DIPLOMĂ DE EXCELENȚĂ
ÎNDRĂZNEȘTE SĂ VISEZI
ANDREI PETRE
Clasa a VII-a B
8.04.2014
12
DIPLOMĂ DE EXCELENȚĂ
SĂPTĂMÂNA ȘCOALA ALTFEL: SĂ ȘTII MAI MULTE, SĂ FII MAI BUN
Prof. DRAGU ALEXANDRINA
8.04.2014
13
DIPLOMĂ DE EXCELENȚĂ
SĂPTĂMÂNA ȘCOALA ALTFEL: SĂ ȘTII MAI MULTE, SĂ FII MAI BUN
Prof. DUMITRAȘCU PETRE
8.04.2014
14
DIPLOMĂ DE EXCELENȚĂ
SĂPTĂMÂNA ȘCOALA ALTFEL: SĂ ȘTII MAI MULTE, SĂ FII MAI BUN
Prof. STOICA CAMELIA
8.04.2014
15
DIPLOMĂ DE EXCELENȚĂ
„POMUL DE CRĂCIUN 2013 – FANTEZIILE DE AZI ALE COPIILOR, ÎMPLINIRILE DE MÂINE ALE EUROPENILOR”
Prof. DRAGU ALEXANDRINA
20.12.2013
16
PREMIUL II FAZA NAȚIONALĂ
CETĂȚENI AI LUMII – DIALOG INTERCULTURAL
STATE CARMEN, CRĂCIUN GEORGIANA, GHEORGHE CLAUDIA / Cls. a VII-a B
8.04.2014
17
PREMIUL II
FAZA JUDEȚEANĂ
CETĂȚENI AI LUMII – FILM DOCUMENTAR CU TEMA IMAGINI ÎN MIȘCARE
CRISTEA MARIA/ Cls. a VI, STATE CARMEN/ Cls. a VII-a B
20.02.2014
18
LOCUL I
PĂDUREA, PRIETENA MEA – SECȚIUNEA COLAJE
CRISTEA MARIA/ Cls. a VI-a
2014
19
LOCUL I
VIITORUL SUNTEM NOI – PĂDUREA, PRIETENA MEA – SECȚIUNEA COLAJE
PLĂPĂMARU DENIS /Cls. a VI-a
2014
20
MENȚIUNE
VIITORUL SUNTEM NOI -PĂDUREA, PRIETENA MEA – SECȚIUNEA COLAJE
ALEXANDRU LUIZA/cls. a VIII-a
2014
21
DIPLOMĂ
VIITORUL SUNTEM NOI – PĂDUREA, PRIETENA MEA – SECȚIUNEA COLAJE
Prof. DRAGU ALEXANDRINA
2014
22
PREMIUL I
„PRICHINDEL CEL ISTEȚEL”
STROE ADELINA
GPN Luciu
12.03.2014
23
PREMIUL I
„PRICHINDEL CEL ISTEȚEL”
BABA DANIELA
GPN Luciu
12.03.2014
24
PREMIUL I
„NAȘTEREA DOMNULUI – IZVOR DE BUCURII
BUNEA MIHAELA
GPN Luciu
DEC. 2014
25
PREMIUL II
„NAȘTEREA DOMNULUI – IZVOR DE BUCURII
STROE ADELINA
GPN Luciu
DEC. 2014
26
PREMIU III
„NAȘTEREA DOMNULUI – IZVOR DE BUCURII
CĂȚOIU MARIA
GPN Luciu
DEC. 2014
27
PREMIUL I
CU EUROPA…LA JOACĂ – MICUL CREȘTIN
CĂȚOIU MARIA
GPN Luciu
DEC. 2013
28
PREMIUL I
CU EUROPA…LA JOACĂ – MICUL CREȘTIN
IACOB DENISA
GPN Luciu
DEC. 2013
29
PREMIUL I
CU EUROPA…LA JOACĂ – MICUL CREȘTIN
IONIȚĂ IONUȚ
GPN Luciu
DEC. 2013
30
PREMIUL I
CU EUROPA…LA JOACĂ – MICUL CREȘTIN
GHEORGHE ANDREI
GPN Luciu
DEC. 2013
31
PREMIUL I
CU EUROPA…LA JOACĂ – MICUL CREȘTIN
BABA DANIELA
GPN Luciu
DEC. 2013
32
PREMIUL I
CU EUROPA…LA JOACĂ – MICUL CREȘTIN
STROE ALIN
GPN Luciu
DEC. 2013
33
PREMIUL I
CU EUROPA…LA JOACĂ – MICUL CREȘTIN
STROE MARIAN
GPN Luciu
DEC. 2013
34
PREMIUL II
CU EUROPA…LA JOACĂ – MICUL CREȘTIN
COSTACHE GEORGIAN
GPN Luciu
DEC. 2013
35
PREMIUL II
CU EUROPA…LA JOACĂ – MICUL CREȘTIN
PAVEL DENIS
GPN Luciu
DEC. 2013
36
PREMIUL II
CU EUROPA…LA JOACĂ – MICUL CREȘTIN
RIZEA IONUȚ
GPN Luciu
DEC. 2013
37
PREMIUL II
CU EUROPA…LA JOACĂ – MICUL CREȘTIN
CODREANU ADIȚA
GPN Luciu
DEC. 2013
38
PREMIUL III
CU EUROPA…LA JOACĂ – MICUL CREȘTIN
GAVRILOAIA DARIA
GPN Luciu
DEC. 2013
39
PREMIUL III
CU EUROPA…LA JOACĂ – MICUL CREȘTIN
VLAD ALIN
GPN Luciu
DEC. 2013
40
PREMIUL III
CU EUROPA…LA JOACĂ – MICUL CREȘTIN
DUMITRU MARINELA
GPN Luciu
DEC. 2013
41
PREMIUL I
CU EUROPA…LA JOACĂ – MICUL CREȘTIN
PAVEL DĂNUȚ
GPN Luciu
DEC. 2013
42
PREMIUL I
CU EUROPA…LA JOACĂ – MICUL CREȘTIN
BUNEA MIHAELA
GPN Luciu
DEC. 2013
43
PREMIUL I
CU EUROPA…LA JOACĂ – MICUL CREȘTIN
STROE GEORGIANA
GPN Luciu
DEC. 2013
44
PREMIUL I
CU EUROPA…LA JOACĂ – MICUL CREȘTIN
GUȚOAIA ALEXANDRU
GPN Luciu
DEC. 2013
45
PREMIUL II
CU EUROPA…LA JOACĂ – MICUL CREȘTIN
DUMITRAȘCU LAURENȚIU
GPN Luciu
DEC. 2013
46
PREMIUL II
CU EUROPA…LA JOACĂ – MICUL CREȘTIN
POPA SORIN
GPN Luciu
DEC. 2013
47
PREMIUL III
CU EUROPA…LA JOACĂ – MICUL CREȘTIN
DUMITRU ADELA
GPN Luciu
DEC. 2013
48
PREMIUL DE PARTICIPARE
CULORILE TOAMNEI
Prof. DRAGU ALEXANDRINA
2013
49
PREMIUL DE PARTICIPARE
CULORILE TOAMNEI
Ed. COSTACHE ECATERINA
2013
50
PREMIUL I
„PRICHINDEL CEL ISTEȚEL”
MUSCĂ LAURENȚIU
GPN Luciu
2013
51
PREMIUL II
„PRICHINDEL CEL ISTEȚEL”
IORDACHE ALEXANDRU
GPN Luciu
2013
52
PREMIUL III
„PRICHINDEL CEL ISTEȚEL”
CRISTEA PETRU
GPN Luciu
2013
53
PREMIUL DE PARTICIPARE
„PRICHINDEL CEL ISTEȚEL”
Ed. COSTACHE ECATERINA
2013
54
PREMIUL I
„PRICHINDEL CEL ISTEȚEL”
GHEORGHE ANDREI
GPN Luciu
2013
55
PREMIUL II
„PRICHINDEL CEL ISTEȚEL”
CĂȚOIU MARIA
GPN Luciu
2013
56
PREMIUL III
„PRICHINDEL CEL ISTEȚEL”
DUMITRAȘCU LAURENȚIU
GPN Luciu
2013
57
PREMIUL DE PARTICIPARE
„PRICHINDEL CEL ISTEȚEL”
Prof. DRAGU ALEXANDRINA
2013
58
PREMIUL DE PARTICIPARE
„MĂRȚIȘORE, MĂRȚIȘOARE!”
Prof. DRAGU ALEXANDRINA
1.03.2013
59
PREMIUL I
„MĂRȚIȘORE, MĂRȚIȘOARE!”
CONSTANTIN CRISTINA
GPN Luciu
1.03.2013
60
PREMIUL II
„MĂRȚIȘORE, MĂRȚIȘOARE!”
DUMITRAȘCU LAURENȚIU
GPN Luciu
1.03.2013
61
PREMIUL III
„MĂRȚIȘORE, MĂRȚIȘOARE!”
STROE ADELINA
GPN Luciu
1.03.2013
62
DIPLOMĂ DE PARTICIPARE
„MĂRȚIȘORE, MĂRȚIȘOARE!”
Ed. COSTACHE ECATERINA
1.03.2013
63
DIPLOMĂ DE PARTICIPARE
„MĂRȚIȘORE, MĂRȚIȘOARE!”
NICOLAIE DENISA
GPN Luciu
1.03.2013
64
DIPLOMĂ DE PARTICIPARE
„MĂRȚIȘORE, MĂRȚIȘOARE!”
CHIVU ȘTEFANIA
GPN Luciu
1.03.2013
CONCURS ȘCOLAR NAȚIONAL DE COMPETENȚĂ ȘI PERFORMANȚĂ
Etapa a II-a  – COMPER-COMUNICARE
CLASA a IV-a / Înv. Vlad Daniela
An școlar 2013-2014
 
Nr. crt.
Numele și prenumele
Premiul
1
STRATONE GEORGIANA
II 90 puncte
2
STATE IULIAN
II 85 puncte
3
STROE VERONICA
II 85 puncte
4
DOBRE GHEORGHIȚĂ
III 75 punte
5
MUȘAT LILIANA
III 75 punte
6
TOADER FLORENTIN
III 75 puncte
7
ION IONUȚ
MENȚIUNE 70 puncte
8
SÎRBU CĂTĂLINA
MENȚIUNE 70 puncte
CONCURS ȘCOLAR NAȚIONAL DE COMPETENȚĂ ȘI PERFORMANȚĂ
Etapa a II-a  – COMPER-MATE 2000
CLASA a IV-a / Înv. Vlad Daniela
An școlar 2013-2014
 
Nr. crt.
Numele și prenumele
Premiul
1
ION IONUȚ
II 85 puncte
2
SÎRBU CĂTĂLINA
II 85 puncte
3
STATE IULIAN
III 80 puncte
3
STROE VERONICA
III 80 puncte
4
STRATONE GEORGIANA
III 75 puncte
5
TOADER FLORENTIN
III 75 puncte
6
VLAD ALEXANDRU
III 75 puncte
7
MUȘAT LILIANA
MENȚIUNE 70 puncte
8
MUNTEANU GEORGIAN
MENȚIUNE 60 puncte
9
VIȘAN MĂDĂLIN
MENȚIUNE 60 puncte
 
 
ERASMUS+ – ACȚIUNEA „POMUL DE CRĂCIUN 2013” – DIPLOMĂ DE PARTICIPARE acordată elevilor clasei a IV-a (20 decembrie 2013) / Înv. Vlad Daniela
CONCURS NAȚIONAL „MĂRȚIȘORUL – TRADIȚIE ȘI SIMBOL”, EDIȚIA a IV-a, CAEJ Iași, poziția 73 (2013-2014) / Înv. Vlad Daniela
 
1.      STROE VERONICA – PREMIUL AL II-LEA / secțiunea „Mărțișoare literare”
2.      STRATONE GEORGIANA – PREMIUL AL III-LEA / secțiunea „Mărțișoare literare”
3.      SÎRBU CĂTĂLINA – PREMIUL AL III-LEA / secțiunea „Felicitări”
Lista proiectelor educative la nivelul școlii pentru anul școlar 2013-2014
 
Nr.
crt.
Proiectele educative
Responsabil-coordonator
1.
Stop accidentelor rutiere,viața are prioritate
Dragu Alexandrina
2.
Misiunea mea este alimentaţia sănătoasă
Vlad Daniela
3.
Ocrotind natura ne ocrotim pe noi înşine
Toth Ionela
4.
Paradisul copilăriei
Dragu Alexandrina
Toth Ionela
5.
Patrula de reciclare
Toth Ionela
6.
Toamna, fantezie şi culoare
Petroiu Viorica
7.
Suflet de copil
Buga Mirela
8.
Lumea poveştilor
Buga Mirela

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *